Kārsavas vidusskola lepojas!


Pamatojoties uz Latgales reģiona skolēnu pētniecības darbu konferencē sasniegtajiem rezultātiem, Kārsavas vidusskolas 11.a klases skolnieces Aivitas Nalivaiko pētījums bioloģijā “Balto galviņkāpostu šķirnes “Kamennaja golova” un hibrīdu “Megaton F1” un “Jaguar F1” salīdzinājums” tika izvirzīts uz Latvijas skolēnu 42.zinātniskās pētniecības darbu konferenci Rīgā.

20.04.2018. Rīgā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Latvijas skolēnu 42.zinātniskās pētniecības darbu konference, kur Bioloģijas sekcijā savu pētījumu plakāta formā žūrijai prezentēja un aizstāvēja 11.klases skolniece Aivita Nalivaiko.

Aivita Nalivaiko

42 pētījumu konkurencē Aivitas Nalivaiko pētījums ieguva trešās pakāpes diplomu. Pati Aivita atzīst: “Pētniecisko darbu konferencē, prezentējot savu pētījumu, bija uztraukums, tomēr tas bija patīkams. Prezentēšana un atbildēšana uz jautājumiem bija jāveic trīs reizes trīs dažādiem žūrijas komisijas pārstāvjiem. Žūrijas komisijas pārstāvji uzdeva dažādus jautājumus – gan visu aptverošus, gan padziļinātus. Daži jautājumi bija ļoti sarežģīti, tomēr spēju tikt galā. Protams, esmu priecīga par savu paveikto darbu un iegūto rezultātu, kas tiešām ir negaidīts.”

Ar skolnieci kopā bija un līdzi pārdzīvoja bioloģijas skolotāja – konsultante Valentīna Tuče.

Liels paldies par ieguldīto darbu Kārsavas vidusskolas 11.a klases skolniecei Aivitai Nalivaiko un bioloģijas skolotājai Valentīnai Tučei.

Kārsavas vidusskolas direktors E.Puksts