12.a klases skolniece Samanta Nalivaiko gūst panākumus eseju konkursā


Tradicionālais Atlants.lv eseju konkurss skolniekiem tiek rīkots kopš 2007. gada, tajā uz galveno balvu ir pretendējuši ap 2000 skolēnu. Šajā mācību gadā konkurss sākās 19.septembrī un noslēdzās 10.martā. Šajā laika posmā skolēni interneta vietnē varēja iesniegt savus darbus. Šī gada esejas tēma bija „Es un ES”. Uzvarētājus noteica vienlīdzīgs kompetentas žūrijas un sabiedrības balsojums.

12.a klases skolniece Samanta Nalivaiko veiksmīgi piedalās latviešu valodas un literatūras olimpiādēs, kā arī dažādos jaunrades darbu konkursos, un arī šis konkurss nebija izņēmums. Kā atzīmēja Samanta, viņu ieinteresēja tēma un iespēja radoši izpausties konkursa tēmas ietvaros, tāpēc skolniece nolēma izmēģināt savus spēkus. Prieks un gandarījums par to, ka skolnieces darbs tika augstu novērtēts, un viņa kopā ar savu latviešu valodas skolotāju Anitu Leli tika uzaicināta uz konkursa noslēguma apbalvošanas ceremoniju, kas notika 1.aprīlī Rīgā, Eiropas Savienības mājā. Samantai un skolotājai tika pasniegts diploms par iegūto 2.vietu konkursā, grāmatas, dāvanu kartes, kā arī naudas balva.

Samanta aicina visus uzdrošināties, izrādīt iniciatīvu un nebaidīties piedalīties dažādos konkursos, kas dod ne tikai gandarījumu, bet arī sniedz dažādas iespējas. Lai Samantai veiksmīgs un piepildīts mācību gada noslēgums un eksāmenu laiks!

Anita Lele

latviešu valodas un literatūras skolotāja